Yükleniyor...

ÖZEL İNDİRİMLİ EĞİTİM PROKOLÜ İMZALANDI

Fatma Baş Koleji » HABERLER ve DUYURULAR » ÖZEL İNDİRİMLİ EĞİTİM PROKOLÜ İMZALANDI

Özel Fatma Baş Eğitim Kurumları ile Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı arasında özel indirimli eğitim protokolü imzalandı.

Protokol Törenine, Özel Fatma Baş Eğitim Kurumları Genel Müdürü Selma Önder, İlkokul Müdürü Ayşe Nur Terzi ve Din Kültürü Öğretmeni Haydar Bektaşoğlu, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali Baştürk  katıldı.

Protokol çerçevesinde, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi çalışanları ve yakınlarına 2020-2021 Eğitim-Öğretim dönemlerine ait anasınıfı, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi ve akşam lisesi için %10 eğitim indirimi yapılacak. Protokol Töreninde konuşma yapan Özel Fatma Baş Eğitim Kurumları Genel Müdürü Selma Önder Özel Fatma Baş Eğitim Kurumları olarak öncelikli ilkemiz öğrencilerimize kendi öz evladımız gözüyle bakıp bu amaç doğrultusunda her öğrenciyi topluma en faydalı birey olarak yetiştirmektir. Karadeniz’de tek olan Özel Trabzon Akşam Lisemiz ile de bölgemizde bir vesile ile örgün eğitimle ilişiği kesilmiş olan her yaş grubundan bireylere birebir eğitim vererek üniversite hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunuyoruz diyerek, Trabzon Arsin OSB Yönetim Kuruluna verdikleri desteklerden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, “Bugün burada imzaladığımız protokolün tüm taraflar için hayırlı olmasını dilerim. Sanayiciler olarak eğitime her zaman elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz.” dedi.

 

 

Kaynak: trabzonhaber24.com http://www.trabzonhaber24.com/kultur-sanat/trabzon-arsin-osb-ve-ozel-fatma-bas-egitim-kurumlari-arasinda-protokol-h25808.html

Basında Yer Veren Diğer Haber Kaynakları:

https://www.sanayigazetesi.com.tr/sanayi/arsin-osbden-indirimli-egitim-protokolu-h23446.html

https://www.manset61.com/ekonomi/trabzon-arsin-osb-ve-ozel-fatma-bas-egitim-kurumlari-arasinda-protokol-h24881.html

https://www.tosbol.org.tr/index.php?p=haberler&id=563

 

Yayınlanma tarihi: 14 Ağustos 2020 Cuma, 20:33